Nasze naklejki cechuje bardzo wysoka jakość materiału z jakiego są wykonane co pozwala nam – w przeciwieństwie do naklejek wykonanych na tanich foliach sprowadzonych z Chin – na łatwy, szybki i zupełnie bezinwazyjny demontaż, dzięki czemu ściana pod naklejką pozostaje nienaruszona, a co za tym idzie oszczędzamy na tynkowaniu i ponownym malowaniu.

Cena naszych naklejek jest jak najbardziej adekwatna do jakości, wyglądu i łatwości w montażu i demontażu w razie potrzeby.

Jak zdemontować?

Przed odklejeniem naklejki od ściany jej powierzchnię należy stopniowo po kawałku podgrzewać przy pomocy opalarki lub w ostateczności suszarki do włosów – tak aby klej się rozpuścił i naklejka odeszła od ściany bez żadnego problemu przy delikatnym pociągnięciu.

Ważne!!! Pamiętaj, żeby nie naklejać naklejki świeżo po malowaniu, należy odczekać minimum 2 tygodnie od dnia malowania, tak by ściana była na pewno sucha, ponieważ jeśli nakleimy na świeżo wymalowaną ścianę możemy mieć później problem z demontażem bez jej uszkodzenia.