Pościel z nadrukiem to idealna szansa, żeby zaimponować swoim znajomym bądź uatrakcyjnić swoje mieszkanie!

Nie lubisz chować swojej pościeli do łóżka? Kupując naszą pościel nie musisz się tym martwić! Unikalne wzory jakie dla państwa przygotowaliśmy pozwolą na znaczne uatrakcyjnienie właściwej sypialni. Nasze pościele pokochają zarówno dorośli jak i dzieci. Wykonana w 100% z mikrofibry pozwala na zadruk całej powierzchni tkaniny metodą sublimacji, która jest ekologiczna i bezpieczna nawet dla najmłodszych dzieci. Definitywną zaletą materiału jest również brak zgnieceń tkaniny wyłączający potrzebę prasowania tkaniny. Po co więc czekać? Zakup swoją pościel z unikalnym wzorem już dziś!

 Nasza pościel jest wykonana z wysokiej jakości materiału, co zapewnia komfortowy sen oraz estetyczny wygląd. Wszystkie nadruki wykonujemy metodą sublimacji. Oznacza to, że nadruk jest wtłoczony w tkaninę dzięki bardzo wysokiej temperaturze, przez co jest niewyczuwalny w dotyku i niezwykle trwały. Dodatkowo druk sublimacyjny jest ekologiczny – przyjazny dla środowiska oraz bezpieczny dla zdrowia.

Naszą pościel wykonujemy z gładkiej, miękkiej i niegniecącej się tkaniny poliestrowej – mikrofibry. W swojej strukturze przypomina bawełnę.

Tkanina posiada atest Oeko-Tex® klasy I
gwarancję najwyższej jakości produktu.

INFORMACJE SZCZEGÓŁOWE

Tkanina: Mikrofibra 100%
Druk: Sublimacja na całej powierzchni

Uwaga:
Prać w 30 stopniach.
Prasować w maksymalnej temperaturze 110 stopni.
Nie używać wybielaczy.
Nie używać środków chemicznych.

Aby przygotować pościel z własnymi wzorami prosimy o kontakt na adres:
shop@hbmdesign.eu