Klej do fototapet
Klej do fototapet
Bardzo mocny klej do tapet dedykowany do klejenia wszystkich rodzajów fototapet (z wyjątkiem samoprzylepnych i tych już posiadających klej aktywowany wodą). Jest to jedyny polecany przez nas klej, gwarantuje nie odklejanie się tapety przez długi czas.
20.00  ZOBACZ PRODUKT
Naklejki tablicowe
Naklejki tablicowe
Naklejki tablicowe: -Wodoodporne, -Zmywalne, -Przystosowane do pisania kredą, -Łatwe w usunięciu w razie potrzeby, nie niszczą powierzchni, -Bardzo łatwe w montażu, -Idealna trwałość i świetny wygląd na lata.
15.00  m2 ZOBACZ PRODUKT
Tablica samoprzylepna
Tablica samoprzylepna
Innowacyjna nowość na polskim rynku: samoprzylepna tablica do pisania kredą. Możesz ją nakleić na ścianę, meble, szkło i każdą względnie gładką powierzchnię. Naszą tablicę możesz dowolnie pociąć i stworzyć fantazyjny kształt. Idealna do pokoju dziecięcego, ale również biura, pracowni czy nawet kuchni. Tablicę otrzymują Państwo w formie wygodnego rulonu, jest szybka i łatwa w montażu, zapewnia frajdę dużym i małym użytkownikom! W komplecie otrzymują Państwo także kredę oraz instrukcję montażu. Potrzebujesz inny wymiar tablicy? Napisz do nas.
8.00 40.00  ZOBACZ PRODUKT