Dokładne opisy i terminy poszczególnych kursów znajdą Państwo TUTAJ.

 

Szkolenia to najlepszy sposób, aby dzięki doświadczeniu innych dekoratorów i osób z branży nabyć niezbędną wiedzę.
Kurs pozwala na zdobycie wiedzy od podstaw i przygotowanie do zawodu projektanta wnętrz. Jest przeznaczony dla osób, które nigdy nie zajmowały się profesjonalnie projektowaniem. jak również do osób, które pasjonują się projektowaniem i aranżacją wnętrz w sposób hobbystyczny, jak i dla takich, które pragną zająć się tworzeniem i realizacją projektów zawodowo. Dodatkowo, jako rozszerzenie zajęć z materiałoznawstwa, technologii i najnowszych trendów w designie oferujemy spotkania, w formie prezentacji materiałów i technologii.

 

 

Szkolenia i kursy przeznaczone są dla wszystkich planujących rozpocząć swoją przygodę dekoratorską oraz dla tych, którzy chcą podnieść swoje kwalifikacje, a już prowadzą tego typu firmę.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą. Dzięki naszym szkoleniom poznają Państwo profesjonalne techniki oraz poszerzą Państwo swoje zawodowe horyzonty.

Szkoleniowcami w naszej firmie są absolwentki prestiżowych kursów realizowanych na terenie Wielkiej Brytanii oraz mnóstwo zaproszonych gości – profesjonalistów z branży wnętrzarskiej i architektonicznej.

 

 

Podczas kursu uczestnik:

  • Opanowuje zasady pracy w zawodzie oraz współpracy z klientem,
  • Zyskuje szereg umiejętności technicznych i praktycznych (różnych w zależności od konkretnego szkolenia),
  • Nawiązuje znajomość z potentatami branży wnętrzarskiej i architektonicznej oraz zyskuje ich rekomendację,
  • Podczas zajęć praktycznych stawia czoła stresowi i wysokim wymaganiom w kontakcie z potencjalnym klientem,
  • Uczy się technik sprzedaży swoich usług i pozyskiwania zleceń oraz podstaw prowadzenia własnej działalności,
  • Otrzymuje pomocne w pracy wzorniki i materiały edukacyjne oraz zniżki do zakupu kolejnych materiałów i udział w późniejszych szkoleniach,
  • Udzielamy pomocy w nawiązaniu współpracy z producentami materiałów wykończeniowych i uzyskaniu rabatów dla naszych uczestników.
  • Po zdanym egzaminie lub ukończonym kursie dołącza do bazy projektantów i dekoratorów HBM Design i zostanie umieszczony na naszej stronie wraz z danymi kontaktowymi i rejonem pracy oraz ukończonymi szkoleniami, co jeszcze bardziej ułatwi dostęp do potencjalnych klientów.

 

 


Dokładne opisy i terminy poszczególnych kursów znajdą Państwo TUTAJ.

Po ukończeniu warsztatów lub zdaniu egzaminu (w zależności od rodzaju szkolenia) uczestnicy otrzymują CERTYFIKAT ukończenia kursu poświadczający nabyte umiejętności.