1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?
2. Jak mogę złożyć reklamację/dokonać zwrotu?
3. Jakie formy wysyłki Państwo oferują?
4. Jak zamontować naklejki/tapety?
5. Jak zdemontować naklejki?
6. Jak mogę podjąć z Państwem współpracę?

1. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Każde zamówienie jest realizowane w terminie maksymalnym 14 dni od daty zaksięgowania pieniędzy na naszym koncie. W większości przypadków zamówienia realizowane są w około 7 dni roboczych lub szybciej.
Jeśli potrzebujesz otrzymać swoje zamówienie szybciej prosimy o kontakt (formularz dostępny TUTAJ), zobaczymy co da się zrobić.

2. Jak mogę złożyć reklamację/dokonać zwrotu?

Z racji tego, że każde zamówienie realizowane jest indywidualnie prosimy o przemyślane zakupy, gdyż nieuzasadnione zwroty nie będą przez nas respektowane.

Jeśli produkt nie spełnia Twoich oczekiwań lub posiada jakąkolwiek wadę produkcyjną prosimy o kontakt i napisanie zgłoszenia reklamacyjnego (skorzystaj z formularza kontaktowego dostępnego TUTAJ). Czas rozpatrzenia reklamacji to 14 dni.

Cenimy sobie bardzo zadowolenie naszych klientów, więc bardzo prosimy o wystawienie opinii po otrzymaniu przesyłki z zamówieniem.

Aby uniknąć nieporozumień i błędów w zamówieniach związanych z rodzajem i nazewnictwem naszych produktów prosimy o zajrzenie do zakładki Szczegółowe opisy produktów, gdzie znajdą Państwo ich dokładną charakterystykę i rodzaje.

3. Jakie formy wysyłki Państwo oferują?

Każde zamówienie jest realizowane w czasie maksymalnym 14 dni, ale zwykle jest to około tygodnia. Naklejki, tapety lub inne zamówione przez Państwa akcesoria dostarczane są przez firmę kurierską Hermes lub Royal Mail ( na prośbę Klienta możemy wysłać inną firmą kurierską). Paczki wysyłane są po przedpłacie na konto. Paczki są zabezpieczone przed uszkodzeniami, w razie jakichkolwiek kłopotów tj. uszkodzenie paczki lub problem z doręczeniem prosimy o skontaktowanie się z nami (formularz znajduje się TUTAJ). W paczce oprócz zamówionego produktu znajduje się instrukcja klejenia.

4. Jak zamontować naklejki/tapety?

Przed naklejeniem naklejki bądź tapety proszę o DOKŁADNE i SZCZEGÓŁOWE zapoznanie się z instrukcją klejenia, aby uniknąć nieporozumień, nerwów i nieuwzględnionych reklamacji. Jeśli zgubili lub nie otrzymali Państwo instrukcji to szczegółowy opis montażu produktu znajdziecie Państwo tutaj

Klient otrzymuje naklejkę gotową do klejenia i umieszczoną na tzw. folii transportowej. Należy odkleić folię transportową (przezroczystą) od papieru tak, aby napis lub wzór w całości się do niej przykleił. Następnie naklejamy folię transportową wraz z naszym wzorem na wybrane miejsce na ścianie i wygładzamy całość naklejki mocno dociskając, potem delikatnie i powoli odklejamy folię transportową, tak aby wzór w całości pozostał na ścianie i gotowe! Szybko, łatwo i jak efektownie!

Ważne! W przypadku klejenia naklejki na inne podłoże niż ściana (szkło, szafa, drzwi itp.) należy powierzchnię uprzednio odtłuścić przy pomocy rozpuszczalnika lub płynu do szyb na bazie alkoholu. Gwarantuje nam to wtedy dobrą przyczepność naklejki i jej długą trwałość. Następnie naklejamy naklejkę tak jak w przypadku klejenia na ścianie.

5. Jak zdemontować naklejki?

Nasze naklejki cechuje bardzo wysoka jakość materiału z jakiego są wykonane co pozwala nam – w przeciwieństwie do naklejek wykonanych na tanich foliach sprowadzonych z Chin – na łatwy, szybki i zupełnie bezinwazyjny demontaż, dzięki czemu ściana pod naklejką pozostaje nienaruszona, a co za tym idzie oszczędzamy na tynkowaniu i ponownym malowaniu.

Cena naszych naklejek jest jak najbardziej adekwatna do jakości, wyglądu i łatwości w montażu i demontażu w razie potrzeby.

Jak zdemontować?

Przed odklejeniem naklejki od ściany jej powierzchnię należy stopniowo po kawałku podgrzewać przy pomocy opalarki lub w ostateczności suszarki do włosów – tak aby klej się rozpuścił i naklejka odeszła od ściany bez żadnego problemu przy delikatnym pociągnięciu.

Ważne!!! Pamiętaj, żeby nie naklejać naklejki świeżo po malowaniu, należy odczekać minimum 2 tygodnie od dnia malowania, tak by ściana była na pewno sucha, ponieważ jeśli nakleimy na świeżo wymalowaną ścianę możemy mieć później problem z demontażem bez jej uszkodzenia.

6. Jak mogę podjąć z Państwem współpracę?

Zapraszamy do współpracy z naszą firmą architektów, dekoratorów wnętrz, blogerów itp. Przygotujemy dla Państwa atrakcyjną ofertę! Jesteś zainteresowana/y współpracą? Skontaktuj się z nami używając formularza dostępnego TUTAJ.