Rodzaje obrazów

  • PŁÓTNO

Obraz na płótnie o strukturze płótna malarskiego, naciągnięty na blejtram sosnowy. Obraz wygląda bardzo elegancko i jest lekki.

Informacje o naklejkach ściennych

Nasze naklejki ścienne wykonane są z najwyższej jakości folii samoprzylepnych dostępnych na rynku m.in. firmy 3M, Neschen i Oracal. Dzięki temu cechuje je świetny wygląd, łatwy montaż i demontaż. Gwarancja na nasze naklejki to 6 lat (gwarancja nie obejmuje celowych uszkodzeń mechanicznych typu rozcięcie czy naderwanie naklejki). Naklejka nie płowieje, nie odkleja się i przez cały czas pozostaje równie atrakcyjna jak pierwszego dnia po naklejeniu. Naklejki możemy w razie potrzeby czyścić szmatką lub ręcznikiem papierowym uprzednio zwilżonym np. płynem do szyb. Nasze naklejki są matowe co powoduje, że wyglądają bardzo elegancko i nie odbijają światła, więc cały wzór wygląda świetnie o każdej porze dnia, a także po zaświeceniu światła w pomieszczeniu.

Realizujemy również indywidualne wzory, więc jeśli nie znaleźli Państwo w naszej ofercie interesującej naklejki proszę o kontakt (poprzez wysłanie wiadomości na adres e-mail shop@hbmdesign.eu), a przygotujemy dla Państwa dowolny projekt bez żadnych dopłat.

Rodzaje Fototapet

 • FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA GOLD+

  Bardzo gruba tapeta samoprzylepna laminowana.
  Odporna na wszelkie warunki zarówno atmosferyczne jak i np. wodę, tłuszcz, gorąco, wilgoć itp. Idealnie nadaje się do kuchni i łazienki, można ją czyścić np. płynem do szyb.
  Można ją kleić na takie powierzchnie jak: ściany, kafelki, szkło, lodówki, zmywarki, kabiny prysznicowe, drzwi czy szafy.

  Sama w sobie nie wymaga ani dodatkowego kleju ani szkła.
  Dzięki błyszczącemu laminatowi tworzy gładką, lśniąca tafle, która doskonale zastępuje drogie szkło lub Lacobel. Jest w pełni zmywalna.
  Bardzo łatwa i szybka w montażu, posiada własny klej, więc odklejamy tylko papier ochronny  i przyklejamy do ściany, montaż na lodówkę, szkło czy kafelki możliwy jest po odtłuszczeniu powierzchni (rozpuszczalnikiem lub płynem do szyb na bazie alkoholu)
  Polecana w zamówieniu jako jeden pas (nie ma łączeń, wygląda ładnie i tworzy zgrabna całość).

  Jakość GOLD+ to dodatkowy laminat oraz bardzo wysoka jakość wydruku –  kolory są doskonale nasycone, a druk jest wyostrzony bez pikseli.
  Na życzenie klienta dostosowujemy wzór pod wymiar.

  – grubość folii 230 mikronów
  – dodatkowy laminat
  – zmywalna
  – najwyższa jakość wydruku

 • FOTOTAPETA SAMOPRZYLEPNA  GOLD+ ULTRA MATTE

  Również samoprzylepna, chroniona dodatkowym,
  grubym laminatem, idealnie matowa!

  Świetnie sprawdza się na gładkich powierzchniach:
  szafach, ścianach, kafelkach.
  Ze względu na swoja „matowość” doskonale maskuje nierówności ściany, a grafika jest widoczna pod każdym kątem. (W szczególności polecany przy wykonywaniu kolaży ze zdjęć.
  Znakomicie sprawdza się w pomieszczeniach silnie nasłonecznionych, dzięki swojej strukturze niweluje refleksy świetlne, co nie utrudnia patrzenia na obraz. Idealna do każdego pomieszczenia.

  Atrakcyjny wzór czy też kolaż z własnych zdjęć sprawi, że pomieszczenie będzie nie do poznania dzięki jakości HD Ultra Matte!

  – grubość folii 230 mikronów
  – dodatkowy laminat
  – zmywalna
  – najwyższa jakość wydruku

 • FOTOTAPETA PAPIEROWA

Podstawowa, najprostsza wersja fototapety. Podłoże to papier 210g, matowy. Elegancko wygląda, kolory świetnie nasycone, doskonale nadaje się do mało wymagających wnętrz typu pokój dzienny lub sypialnia. Polecamy ze względu na niską cenę i wysoką jakość.

 

  • FOTOTAPETA LATEKSOWA

Tapeta APEX premium to oryginalny, trwały materiał latexowy o gładkiej lekko satynowej powierzchni. Nie przepuszcza kleju, idealnie oddaje barwy. Zapewnia świetny wygląd ścian przez lata. Nakładanie odbywa się za pomocą standardowych narzędzi do tapetowania.

– gramatura: 212 g
– nie zawiera PVC
– ultra gładka powierzchnia
– trwała, odporna na blaknięcie

 

  • FOTOTAPETA O STRUKTURZE PŁÓTNA

Wall PaperIP 2411 to fototapeta przypominająca swoją strukturą płótno malarskie. Dzięki nietkanej spodniej stronie papier ten jest łatwy w aplikacji przy pomocy kleju do materiałów tego typu, z łatwością też daje się usunąć. Zadrukowany materiał może być czyszczony za pomocą ciepłej wody i mydła przy użyciu miękkiej gąbki. Grafiki są bardzo odporne na zarysowania. Na podstawie wyników testów, materiał ten można uznać za spełniający najwyższe standardy w swojej kategorii.

– gramatura: 240 g
– struktura płótna

 

  • FOTOTAPETA FIZELINOWA

W pełni ekologiczna, oddychająca tapeta fizelinowa powstała z połączenia, za pomocą polimerów, specjalnej celulozy z włókniną. Nie zawiera PCV, metali ciężkich, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego. Przeznaczona do aplikacji na ściany za pomocą standardowych narzędzi do kładzenia tapet. Fotorealistyczna jakość wydruku. Szybkoschnąca, odporna na zarysowania, klasa ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1. Dostępna w 5 strukturach wykończenia powierzchni: gładka oraz 4 tłoczenia.

– powierzchnia gładka lub tłoczona
– gramatura ok. 220 g/m2
– odporna na uderzenia, pęknięcia i zarysowania
– oddychająca
– łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji
– tapeta posiada atest higieniczny PZH, certyfikat Oeko-Tex 100 oraz klasę ochrony przeciwpożarowej zgodnie z normą DIN EN 13501-1