Oprócz sklepu internetowego świadczymy szereg usług:

 – Kursy i szkolenia
Szkolenia to najlepszy sposób, aby dzięki doświadczeniu innych dekoratorów i osób z branży nabyć niezbędną wiedzę.
Kurs pozwala na zdobycie wiedzy od podstaw i przygotowanie do zawodu projektanta wnętrz.
Jesteś zainteresowany? Sprawdź tutaj!


– Klejenie fototapet i naklejek ściennych

klejenie fototapet
Zajmujemy się profesjonalnym montażem fototapet oraz naklejek ściennych w domu klienta na terenie Tarnowa i okolic.

– Dekoracja i aranżacja wnętrz:

Zaaranżujemy każde wnętrze według preferencji klienta oraz aktualnie panujących trendów w stylizacji wnętrz. Świadczymy usługi kompleksowo, począwszy od konsultacji w domu klienta, poprzez projekt i wszelkie usługi remontowo-budowlane skończywszy na oddaniu gotowego wnętrza do użytku. Podejmiemy każde, nawet najtrudniejsze wyzwanie. Zapraszam do kontaktu i rezerwacji terminu pierwszej konsultacji.

– Home Staging – przygotowanie nieruchomości do zyskownej sprzedaży lub wynajmu

Home Staging
HOME STAGING – to angielski termin oznaczający profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży. Celem specjalisty od home stagingu jest sprawić, aby wystawiony na sprzedaż dom lub mieszkanie stały się atrakcyjne dla jak największej liczby potencjalnych klientów, jak najszybciej znalazło nabywcę i uzyskało jak najwyższą cenę.

Działania profesjonalnego home stagera zmierzają do podniesienia atrakcyjności wystawionej na sprzedaż nieruchomości – przede wszystkim jej wnętrz, które powinny być zapraszające, harmonijne i estetyczne. Wystrój musi być pozbawiony osobistych akcentów, stonowany i stylistycznie neutralny tak, aby mógł spodobać się jak najszerszemu gronu osób.

Zbytnia indywidualizacja i ekscentryczność ogranicza krąg potencjalnych nabywców. Stager wskazuje właścicielowi wady i usterki, które trzeba naprawić, ponieważ obniżają atrakcyjność nieruchomości i wywołują wrażenie zaniedbania. Podpowiada, które elementy wyposażenia wnętrz – np. meble, dywany, bibeloty – należy usunąć, aby uniknąć efektu zagracenia i co zrobić, aby optycznie powiększyć przestrzeń. Radzi, jak zadbać o najbliższe otoczenie – uporządkować podjazd, ogród lub balkon.

W przypadku domów lub mieszkań pustych wybiera i kupuje, w ramach przeznaczonego na ten cel budżetu, meble i inne elementy wyposażenia, które stanowią dekorację wnętrz. Dzięki takiej aranżacji potencjalnemu nabywcy łatwiej jest wyobrazić sobie, jak oglądane przez niego np. mieszkanie może wyglądać po umeblowaniu. Takie urządzone specjalnie „pod sprzedaż” wnętrza muszą być wyważone pod względem stylistycznym, uporządkowane, a zarazem przytulne.

– Porady dekoratorskie On-line:

Zajmujemy się również doradztwem w zakresie urządzenia wnętrza oraz poradami w zakresie zakupu materiałów wykończeniowych i dekoracyjnych. Masz pytania, chcesz umówić się na konsultację? Skontaktuj się z nami!

14124249_1468679569814714_4706403532505084862_o 14196160_1468679606481377_4586580818677025510_o

14138690_1468679546481383_38975223254752725_o

 

– Aranżacja firm i miejsc użyteczności publicznej:

Przygotowujemy aranżację wnętrz dla firm, sklepów, galerii handlowych, restauracji i wszelkich innych miejsc użyteczności publicznej. Zmień z nami oblicze swojego biznesu!